KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

We wtorek w empiku odbędzie się spotkanie z Samar Khanafer, którego nie powinien przegapić żaden miłośnik kuchni bliskowschodniej. Autorka wydała właśnie piękną książkę o kuchni libańskiej, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

Samar Khanafer była uczestniczką trzeciej polskiej edycji programu MasterChef. Jej kulinarne umiejętności docenili między innymi Gordon Ramsay i Michel Roux. Nic zatem dziwnego, że właśnie wydała swoją pierwszą książkę Hummus, za’atar i granaty. Kulinarna podróż po Libanie. Jak sam tytuł wskazuje pozycja poświęcona jest kuchni bliskowschodniej, a znajdziecie w niej ponad 100 przepisów na dania charakterystyczne dla regionu. Towarzyszą im opowieści o zwyczajach kulinarnych Libanu i niezwykłych zakątkach tego kraju. O wszystkich Samar opowie podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 10 listopada, w sklepie empik w Manufakturze.

KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

Samar jest w połowie Polką, a w połowie Libanką. Znają ją nie tylko miłośnicy programu Master Chef, ale także widzowie Dzień Dobry TVN, w którym prezentowała przepisy na potrawy kuchni libańskiej. Kiedy nie gotuje, Samar jest w Polsce uznaną ekspertką od kuchni bliskowschodniej, projektantką i blogerką. Podczas wtorkowego spotkania w empiku opowie nie tylko o książce, ale także o swojej drugiej ojczyźnie i jej kuchni. A każdy, kto widział Samar w telewizji wie, że słucha się jej z prawdziwą przyjemnością.

KONKURS! [ROZWIĄZANY]

Już dziś zapraszamy was na to spotkanie, a dla miłośników bliskowschodnich smaków mamy konkurs, w którym możecie wygrać jedną z dwóch książek Hummus, za’atar i granaty. Kulinarna podróż po Libanie. Aby wziąć w nim udział wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest twoje ulubione bliskowschodnie danie?

Odpowiedzi przysyłajcie do nas na adres: kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze maile czekamy do poniedziałku, 9 listopada 2015 r. do godziny 15.00.  Książki zgarną autorzy dwóch najciekawszych wypowiedzi.

ZWYCIĘZCY

Dziękujemy za wszystkie konkursowe zgłoszenia. Naprawdę niełatwo było wyłonić zwycięzców. Książkowe nagrody wędrują do Andżeliki Żmudzińskiej i Pawła Sobczyńskiego. Gratulujemy!

KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...