fbpx

KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

We wtorek w empiku odbędzie się spotkanie z Samar Khanafer, którego nie powinien przegapić żaden miłośnik kuchni bliskowschodniej. Autorka wydała właśnie piękną książkę o kuchni libańskiej, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

Samar Khanafer była uczestniczką trzeciej polskiej edycji programu MasterChef. Jej kulinarne umiejętności docenili między innymi Gordon Ramsay i Michel Roux. Nic zatem dziwnego, że właśnie wydała swoją pierwszą książkę Hummus, za’atar i granaty. Kulinarna podróż po Libanie. Jak sam tytuł wskazuje pozycja poświęcona jest kuchni bliskowschodniej, a znajdziecie w niej ponad 100 przepisów na dania charakterystyczne dla regionu. Towarzyszą im opowieści o zwyczajach kulinarnych Libanu i niezwykłych zakątkach tego kraju. O wszystkich Samar opowie podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 10 listopada, w sklepie empik w Manufakturze.

KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

Samar jest w połowie Polką, a w połowie Libanką. Znają ją nie tylko miłośnicy programu Master Chef, ale także widzowie Dzień Dobry TVN, w którym prezentowała przepisy na potrawy kuchni libańskiej. Kiedy nie gotuje, Samar jest w Polsce uznaną ekspertką od kuchni bliskowschodniej, projektantką i blogerką. Podczas wtorkowego spotkania w empiku opowie nie tylko o książce, ale także o swojej drugiej ojczyźnie i jej kuchni. A każdy, kto widział Samar w telewizji wie, że słucha się jej z prawdziwą przyjemnością.

KONKURS! [ROZWIĄZANY]

Już dziś zapraszamy was na to spotkanie, a dla miłośników bliskowschodnich smaków mamy konkurs, w którym możecie wygrać jedną z dwóch książek Hummus, za’atar i granaty. Kulinarna podróż po Libanie. Aby wziąć w nim udział wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest twoje ulubione bliskowschodnie danie?

Odpowiedzi przysyłajcie do nas na adres: kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze maile czekamy do poniedziałku, 9 listopada 2015 r. do godziny 15.00.  Książki zgarną autorzy dwóch najciekawszych wypowiedzi.

ZWYCIĘZCY

Dziękujemy za wszystkie konkursowe zgłoszenia. Naprawdę niełatwo było wyłonić zwycięzców. Książkowe nagrody wędrują do Andżeliki Żmudzińskiej i Pawła Sobczyńskiego. Gratulujemy!

KONKURS! Wygraj książkę „Hummus, za’atar i granaty”

Podobne posty

Na to otwarcie czekałyśmy długo i niecierpliwie. Od kilku dni możemy już odwiedzać Phở by Lilly Tran ...
Drugi Montag przy Piotrkowskiej Choć nowy Montag przy Piotrkowskiej 111 działa już od jakiegoś ...
Wiosenna edycja Restaurant Week rusza już w środę Restaurant Week w Farina Bianco Z otwarciem ...