Rajskie Jadło - KONKURS

W najbliższych tygodniach partnerem naszego serwisu będzie sieć Rajskie Jadło. Wspólnie przygotowaliśmy dla was cykl ciekawych artykułów kulinarnych, a zaczynamy od konkursu.

 

Rajskie Jadło to działająca w Łodzi i Piotrkowskie Trybunalskim sieć pięciu restauracji oferujących dania kuchni polskiej i obiady domowe. Lokale na stałe wpisały się już w kulinarny krajobraz naszego miasta – działają na rynku od 12 lat i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Znajdziecie je przy ulicy Zachodniej, Traktorowej, w Galerii Łódzkiej i Porcie Łódź. Dodatkowo latem tego roku powstał nowy, sezonowy punkt w strefie Central Park na dachu Galerii Łódzkiej, który oferował gościom trochę odmienione menu. Znalazły się w nim tarty, zapiekanki, hamburgery i dania z grilla, którymi chętnie raczyli się goście Polówek.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jasło

Rajskie Jadło oferuje jedzenie, o którym śmiało powiedzieć można „jak u mamy”. Tutejsze obiady to klasyka polskiej kuchni domowej, którą dziś częściej jadamy w restauracjach, bo mało kto ma czas na samodzielne robienie gołąbków, lepienie pierogów czy wielogodzinne pieczenie mięs. W Rajskim Jadle wszystkie te dania przyrządzane są na miejscu, ze świeżych składników przez doświadczonych szefów kuchni, którzy z firmą współpracują od lat. Wszystkie oferowane są także w bardzo atrakcyjnych cenach – za dania główne zapłacimy nie więcej niż kilkanaście złotych. Dużym udogodnieniem jest możliwość zamawiania obiadów z dostawą do domu lub pracy – gorący kapuśniak i de volaille z frytkami z lokalu przy Zachodniej nie raz ratowały mnie od głodu w sobotnie popołudnia.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jadło

Rajskie Jadło to jednak nie tylko domowe obiady i smaki znane z niedzielnych wizyt u babci. Specjalnością firmy jest obsługa cateringowa przyjęć, bankietów i uroczystości rodzinnych. Tutaj menu zależy wyłącznie od oczekiwań i fantazji organizatorów. Comber jagnięcy, polędwica z miecznika z krewetkami, wołowe steki i szparagi w szynce parmeńskiej, a do tego nieskończona mnogość finger foods to tylko wybrane przykłady możliwości szefów kuchni. Jeśli chcecie sami przekonać się o ich zdolnościach, weźcie udział w naszym konkursie.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jadło

KONKURS

Restauracje Rajskie Jadło ufundowały zaproszenie na obiad dla dwóch osób do wybranego lokalu sieci. Aby je zdobyć wystarczy wysłać na adres kontakt@jemywlodzi.pl maila z odpowiedzią na pytanie:

Jaki jest twój ulubiony domowy obiad, który zawsze poprawia nastrój i przywołuje ciepłe wspomnienia?

Na wasze maile czekamy do wtorku, 30 września 2014 r., do godziny 23.59. Nagrodzimy autora najciekawszej wypowiedzi. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Powodzenia!

WYNIKI

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie – napłynęło do nas mnóstwo maili i niełatwo było wybrać zwycięzcę. Dwuosobowe zaproszenie na obiad w Rajskim Jadle trafia do Joanny Piotrowicz, która opowiedziała nam świetną historię przyjaźni z domowym obiadem w tle. Gratulujemy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...