fbpx

Rajskie Jadło - KONKURS

W najbliższych tygodniach partnerem naszego serwisu będzie sieć Rajskie Jadło. Wspólnie przygotowaliśmy dla was cykl ciekawych artykułów kulinarnych, a zaczynamy od konkursu.

 

Rajskie Jadło to działająca w Łodzi i Piotrkowskie Trybunalskim sieć pięciu restauracji oferujących dania kuchni polskiej i obiady domowe. Lokale na stałe wpisały się już w kulinarny krajobraz naszego miasta – działają na rynku od 12 lat i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Znajdziecie je przy ulicy Zachodniej, Traktorowej, w Galerii Łódzkiej i Porcie Łódź. Dodatkowo latem tego roku powstał nowy, sezonowy punkt w strefie Central Park na dachu Galerii Łódzkiej, który oferował gościom trochę odmienione menu. Znalazły się w nim tarty, zapiekanki, hamburgery i dania z grilla, którymi chętnie raczyli się goście Polówek.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jasło

Rajskie Jadło oferuje jedzenie, o którym śmiało powiedzieć można „jak u mamy”. Tutejsze obiady to klasyka polskiej kuchni domowej, którą dziś częściej jadamy w restauracjach, bo mało kto ma czas na samodzielne robienie gołąbków, lepienie pierogów czy wielogodzinne pieczenie mięs. W Rajskim Jadle wszystkie te dania przyrządzane są na miejscu, ze świeżych składników przez doświadczonych szefów kuchni, którzy z firmą współpracują od lat. Wszystkie oferowane są także w bardzo atrakcyjnych cenach – za dania główne zapłacimy nie więcej niż kilkanaście złotych. Dużym udogodnieniem jest możliwość zamawiania obiadów z dostawą do domu lub pracy – gorący kapuśniak i de volaille z frytkami z lokalu przy Zachodniej nie raz ratowały mnie od głodu w sobotnie popołudnia.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jadło

Rajskie Jadło to jednak nie tylko domowe obiady i smaki znane z niedzielnych wizyt u babci. Specjalnością firmy jest obsługa cateringowa przyjęć, bankietów i uroczystości rodzinnych. Tutaj menu zależy wyłącznie od oczekiwań i fantazji organizatorów. Comber jagnięcy, polędwica z miecznika z krewetkami, wołowe steki i szparagi w szynce parmeńskiej, a do tego nieskończona mnogość finger foods to tylko wybrane przykłady możliwości szefów kuchni. Jeśli chcecie sami przekonać się o ich zdolnościach, weźcie udział w naszym konkursie.

Rajskie Jadło fot. Rajskie Jadło

KONKURS

Restauracje Rajskie Jadło ufundowały zaproszenie na obiad dla dwóch osób do wybranego lokalu sieci. Aby je zdobyć wystarczy wysłać na adres kontakt@jemywlodzi.pl maila z odpowiedzią na pytanie:

Jaki jest twój ulubiony domowy obiad, który zawsze poprawia nastrój i przywołuje ciepłe wspomnienia?

Na wasze maile czekamy do wtorku, 30 września 2014 r., do godziny 23.59. Nagrodzimy autora najciekawszej wypowiedzi. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Powodzenia!

WYNIKI

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie – napłynęło do nas mnóstwo maili i niełatwo było wybrać zwycięzcę. Dwuosobowe zaproszenie na obiad w Rajskim Jadle trafia do Joanny Piotrowicz, która opowiedziała nam świetną historię przyjaźni z domowym obiadem w tle. Gratulujemy!

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...