king kong

Co powiecie na noworoczny prezent? Dla fanów tajskiej kuchni mamy nie tylko zaproszenie, ale również 10 kart rabatowych z 15% zniżką.

Dobrze zaczynamy nowy rok – będą podsumowania, nowe miejscówki, a także konkursy. Niedawno publikowałyśmy listę najgorętszych otwarć 2017. King Kong uplasował się w nim w ścisłej czołówce. To świetnie pokazuje, że Łódź ma apetyt na bardziej egzotyczne smaki i że w mieście stanowczo brakowało kolejnej kuchni tajskiej. Mamy więc King Konga z jego wyjątkowym wystrojem i menu autorstwa Magdy Klimczak.

king kong

Mamy tu też opuszczoną chatę w środku zielonej dżungli, a w menu bułeczki bao, curry w kilku odsłonach, tajskie zupy, dania z woka, a do tego oryginalne lemoniady i koktajle, w których wykorzystano produkty charakterystyczne dla kuchni tajskiej: trawę cytrynową, galangal czy kolendrę. Jeżeli chcielibyście tego wszystkiego spróbować, startujcie do naszego konkursu. Zaproszenie o wartości 100 zł zgarnie osoba która najciekawiej odpowie na pytanie:

Z kim najchętniej spędził(a)byś wakacje w Tajlandii?

 

king kong

Odpowiedzi przesyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl, czekamy do 10 stycznia 2018. Co ważne, dla uczestników mamy też 10 kart rabatowych upoważniających do 15% zniżki w King Kongu.

Powodzenia! 

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...