fbpx

Fot: Restaurant WeekNa koniec tygodnia mamy dla was fajny prezent – w naszym konkursie możecie wygrać książkę „Najlepsze przepisy najlepszych restauracji”.

Tęsknicie do Restaurant Week? My już tak, szczególnie gdy wspominamy najlepsze dania jesiennej, naprawdę udanej edycji. Najbliższy łódzki festiwal w drugiej połowie kwietnia, ale wcześniej możecie wybrać się do Warszawy i Krakowa na edycję fine dining (20-28 lutego) lub umilić sobie czas lekturą książki wydanej pod patronatem Restaurant Week.

Fot: Restaurant Week

Co w niej znajdziecie? Prawie sto przepisów przygotowanych przez 39 lokali z całej Polski. Poza daniami autorstwa znanych szefów kuchni są tam również przedstawione sylwetki restauratorów i reportaż zza zamkniętych drzwi kuchni. Łódź reprezentują w książce trzy miejsca: Bawełna, Lokal i MITMI restobar. Książkę możecie kupić przez stronę www.restaurantweek.pl (cena dla gości festiwalu wynosi 69 zł) lub wygrać w naszym konkursie.

Fot: Restaurant Week

Zasady takie jak zawsze, nagrodę zdobywa najciekawsza i niebanalna odpowiedź, na którą czekamy do środy 25 stycznia pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl. Czas na konkursowe pytanie:

Która łódzka restauracja jest twoją ulubioną i dlaczego poleciłbyś ją innym?

Poza odpowiedzią podajcie w mailu imię, nazwisko, numer telefonu. Powodzenia.

Fot: Restaurant Week

Podobne posty

Gęsi Puch wraca – z nowym szefem kuchni i menu Gęsi Puch to jedna z tych restauracji, które były ...
Naturalne lody od Farina Coffee Tak, dobrze przeczytaliście – znana restauracja nie tylko stworzyła ...
Sushi w dłoń na Teofilowie Mają piękny lokal i świetne jedzenie. Ja już byłam. I musiałam czekać w ...