Kuchenne abecadło w Book&Cook - KONKURS

W studiu kulinarnym Book&Cook rusza Kuchenne Abecadło – nowy cykl warsztatów, dzięki którym poznacie elementarne techniki kulinarne. U nas możecie wygrać wejściówkę na wybrane zajęcia z tej serii.

Mieszczące się na terenie OFF Piotrkowska studio Book&Cook, niedawno obchodziło swoje pierwsze urodziny. W ciągu rocznej obecności w Łodzi odbyło się w nim ponad 160 warsztatów i spotkań kulinarnych, a każde z nich poświęcone było jednemu z 50 zagadnień związanych z gotowaniem – od metod przyrządzania mięsa, poprzez kuchnię wegańską i warsztaty dla dzieci, aż po kuchnie egzotycznych krajów.

1. urodziny studia kulinarnego Book&Cook

W lipcu w Book&Cook rusza nowa seria warsztatów pod wiele mówiącą nazwą Kuchenne Abecadło. To cykl spotkań poświęconych elementarnym technikom kulinarnym i metodom przygotowywania potraw, które wszyscy znamy i lubimy, ale z którymi często mamy problem. Warsztaty są ciekawą propozycją zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak i tych, które w kuchni czują się jak ryba w wodzie. Każdy kucharz powinien bowiem znać podstawy gotowania.

Podczas spotkań z serii Kuchenne Abecadło dowiecie się między innymi,  jak zrobić idealne knedle i pierogi, jak zawekować ogórki, jak upiec ciasto bez zakalca czy ugotować pyszne danie jednogarnkowe. Pierwszy z serii warsztatów odbędzie się 16 lipca i poświęcony będzie sezonowym owocom, a uczestnicy nauczą się robić zupę wiśniową, bardzo łódzkie knedle z truskawkami i młodą kapustą, pierogi z jagodami, ciasto z rabarbarem i kompot.

Kuchenne abecadło w Book&Cook - KONKURS

Kolejne spotkania poświęcone będą sztuce wekowania i odbędą się 27 sierpnia, czyli w szczycie sezonu na przetwory. We wrześniu zaś odbędą się warsztaty poświęcone daniom jednogarnkowym, które są świetnie sprawdzają się jesienią i zimą. Wszystkie zajęcia poprowadzi Agnieszka Sobaniec-Cichy, która jest specjalistką od gotowania, pieczenia i wekowania ze szczególnym zamiłowaniem do tradycyjnej, polskiej kuchni.

Udział w spotkaniach z serii Kuchenne Abecadło kosztuje 180 zł od osoby. Na warsztaty możecie zapisywać się w studiu Book&Cook, mailowo (studio@bookandcook.com.pl) lub telefonicznie pod numerem: 601 422 155. Możecie też wziąć udział w naszym konkursie.

KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zgarnąć wejściówkę na wybrane zajęcia z serii Kuchenne Abecadło w studiu Book&Cook. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy wysłać na adres kontakt@jemywlodzi.pl maila z odpowiedzią na pytanie: Czemu chciałbyś się wybrać na warsztaty Kuchenne Abecadło?

Na wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 8 lipca 2016 r. do godziny 20.00. Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...