fbpx

Pani Cupcake

O święcie najmłodszych nie zapomnieli także łódzcy restauratorzy. Jednym z ciekawszych eventów będzie Magiczny Dzień Dziecka w Kolorach Wina, ale na tym nie kończy się lista atrakcji.

Restauracja Kolory Wina (NoBo Hotel) w sobotę 1 czerwca o godz. 14.00 zaprasza na Magiczny Dzień Dziecka. Nazwa nie jest przypadkowa – główną atrakcją popołudnia będzie pokaz iluzjonistyczny połączony z warsztatami magii dla najmłodszych. Dzieciaki będą uczyły się sztuczek, skosztują molekularnych deserów oraz otrzymają magiczne prezenty-niespodzianki. Pomyślano też o rodzicach, dla których przygotowany zostanie poczęstunek w formie brunchu. Udział w zabawie kosztuje 59 zł od osoby.

Kolory Wina NoBo Hotel

W The Dorsz Fish&Chips atrakcja stricte kulinarna. Do dań zamówionych przez rodziców poczęstunek dla dzieci gratis. Mali goście do wyboru mieć będą małą porcja fish&chips, nuggetsy z kurczaka lub ryby z frytkami albo kotleciki rybne z frytkami.

Po rybie czas na słodkości – o Dniu Dziecka nie mogła zapomnieć przecież Pani Cupcake. Na babeczkach zagoszczą kwiatki, motylki, a również bajkowe postacie: Hallo Kitty, Miś Uszatek czy Ciasteczkowy Potwór. Poza tym malowanie buziek (między 11.30 a 14.00), a przez cały dzień wspólne dekorowanie ciastek i kolorowanie babeczkowych obrazków. Zapowiada się bardzo słodko.

Pani Cupcake

Jeśli dawno nie byliście w Irish Pubie zaskoczyć może was bogato wyposażony kącik dla dzieci z domkiem, kuchenką czy zestawem małego majsterkowicza.  Rodzicom najmniejszych pociech do dyspozycji oddano zaś kojec z przewijak i krzesełka do karmienia. Poza tym wszystkim małym gościom zostaną wręczone prezenty.

Irish Pub

Prezenty otrzymają także odwiedzający Esplanadę, w restauracji Da Antonio dodatkiem dla każdego dania dla dzieci będzie deser-niespodzianka, zaś w sobotę i niedzielę w Suhi Kushi każde zamówienie powyżej 80 zł premiowane będzie słodką rolką (do wyboru: bananowa i truskawkowa).

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...