Pani Cupcake

O święcie najmłodszych nie zapomnieli także łódzcy restauratorzy. Jednym z ciekawszych eventów będzie Magiczny Dzień Dziecka w Kolorach Wina, ale na tym nie kończy się lista atrakcji.

Restauracja Kolory Wina (NoBo Hotel) w sobotę 1 czerwca o godz. 14.00 zaprasza na Magiczny Dzień Dziecka. Nazwa nie jest przypadkowa – główną atrakcją popołudnia będzie pokaz iluzjonistyczny połączony z warsztatami magii dla najmłodszych. Dzieciaki będą uczyły się sztuczek, skosztują molekularnych deserów oraz otrzymają magiczne prezenty-niespodzianki. Pomyślano też o rodzicach, dla których przygotowany zostanie poczęstunek w formie brunchu. Udział w zabawie kosztuje 59 zł od osoby.

Kolory Wina NoBo Hotel

W The Dorsz Fish&Chips atrakcja stricte kulinarna. Do dań zamówionych przez rodziców poczęstunek dla dzieci gratis. Mali goście do wyboru mieć będą małą porcja fish&chips, nuggetsy z kurczaka lub ryby z frytkami albo kotleciki rybne z frytkami.

Po rybie czas na słodkości – o Dniu Dziecka nie mogła zapomnieć przecież Pani Cupcake. Na babeczkach zagoszczą kwiatki, motylki, a również bajkowe postacie: Hallo Kitty, Miś Uszatek czy Ciasteczkowy Potwór. Poza tym malowanie buziek (między 11.30 a 14.00), a przez cały dzień wspólne dekorowanie ciastek i kolorowanie babeczkowych obrazków. Zapowiada się bardzo słodko.

Pani Cupcake

Jeśli dawno nie byliście w Irish Pubie zaskoczyć może was bogato wyposażony kącik dla dzieci z domkiem, kuchenką czy zestawem małego majsterkowicza.  Rodzicom najmniejszych pociech do dyspozycji oddano zaś kojec z przewijak i krzesełka do karmienia. Poza tym wszystkim małym gościom zostaną wręczone prezenty.

Irish Pub

Prezenty otrzymają także odwiedzający Esplanadę, w restauracji Da Antonio dodatkiem dla każdego dania dla dzieci będzie deser-niespodzianka, zaś w sobotę i niedzielę w Suhi Kushi każde zamówienie powyżej 80 zł premiowane będzie słodką rolką (do wyboru: bananowa i truskawkowa).

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...