Fot. Joanna Sikorska

W najbliższą sobotę odbędą się kolejne warsztaty wypieku chleba na zakwasie organizowane przez Kurę Modową.

Poprzednia edycja warsztatów cieszyła się tak dużą popularnością, iż dziewczyny z Kury Modowej nie miały wyboru i musiały szybko organizować kolejny termin spotkania. Tym razem odbędzie się ono w barze 5-ty Smak (ul. Struga 4) w godz. 12.00-14.00. Szybko wysyłajcie zgłoszenia, bo zostały już ostatnie wolne miejsca.

Na warsztatach poznacie przepis na chleb domowego wypieku z mąki orkiszowej i żytniej, dowiecie się więcej o różnicach między własną produkcją, a ta przemysłową oraz dostaniecie 8 letni, mocno pracujący, zakwas żytni przygotowany przez sklep ze zdrową żywnością „Słoneczko” z ul.Wyszyńskiego 38 (zabierzcie ze sobą słoiczki).

Na poprzednim spotkaniu uczestnicy chwalili się też własnymi wyrobami – taką szansę będziecie mieli również w sobotę. Na tym nie koniec – Kura Modowa opowie więcej o planach na jesienne spotkania klubu, dowiecie się kilku słów o kuchni pięciu przemian 5-tego smaku oraz spróbujecie chlebowych wypieków Spiżarni Sikorek.

Jeśli chcecie wziąć udział w spotkaniu, przesyłajcie zgłoszenia na adres klub@kuramodowa.pl lub smsy na numer 697 311 647.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...