Lód Miód otwiera całoroczną kawiarnię!

Nie było ich w centrum? Już są. Nie można było zjeść czarnelove w środku zimy? Teraz lody Lód Miód będą dostępne na Piotrkowskiej przez cały rok.

Lód Miód otwiera całoroczną kawiarnię!

Lód Miód Cafe na oficjalne otwarcie zaprasza dopiero w sobotę, ale nam już udało odwiedzić się pierwszy stacjonarny lokal lodowej marki, który mieści się przy Piotrkowskiej 114, tuż przy pasażu Schillera (wcześniej funkcjonował tu Subway). Obowiązkowo zjecie tu lody, ale również ciasto czy rurkę z kremem i oczywiście napijecie się kawy.

Lód Miód otwiera całoroczną kawiarnię!

Lokal niewielki, ale fajnie i przytulnie się tu Lód Miód urządził. Po lewej stronie miejsca do siedzenia – wysoki stół pod oknem z widokiem na ulicę, designerski fotel i wyściełana ława, przy której stoją stoliki. Na uwagę zasługuje zdobiący ścianę żywy, intensywnie zielony mech i ciekawe oświetlenie. To co najważniejsze dla lodożerców jest jednak po prawej stronie – lodówka wypełniona 16 różnymi smakami, z czarnelove, śmietanką, truskawką i czekoladą na czele. Pozostałe będą się wciąż zmieniać, w końcu w bazie jest już ponad 100 smaków, więc jest w czym wybierać.

Lód Miód otwiera całoroczną kawiarnię!

Ceny takie same, jak w innych punktach – porcja 80 g kosztuje 4 zł. Można wziąć w kubeczku lub wafelku (do wyboru 3 rodzaje). Zawsze w ofercie będzie jedna propozycja wegańska na mleku roślinnym, na przykład cocovege z porzeczką. Na tym nie kończy się lodowa oferta. W kawiarni możecie też kupić własnoręcznie robione lody na patyku (na przykład w kształcie serca czy Hello Kitty) oraz lodowy tort (są dostępne jedynie w całości – kilogram kosztuje 65 zł), który pakowany jest w specjalny pojemnik utrzymujący temperaturę.

Lód Miód otwiera całoroczną kawiarnię!

W witrynie wystawione są także domowe ciasta, rurki z kremem, kajmakowe babeczki i lżejsze desery na bazie jogurtu. W przypadku ciast to wy decydujecie o wielkości porcji – 100 g bezy z kremem mascarpone kosztuje 9,50 zł, za 100 g brownie zapłacicie 9 zł. Do tego oczywiście napoje: kawa z łódzkiej palarni Esteria, własnej produkcji lemoniada, herbaty i napoje w butelkach, wśród których wyróżnia się cold brew od Etno Cafe (10 zł). Lód Miód przy Piotrkowskiej jest czynny każdego dnia od 10.00 do 21.00.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...