Pomysł na pandemiczną walentynkową randkę? Druga połówka i… internetowe łącze 😉 O całą resztę zadba Łódzkie Centrum Wydarzeń!

Zamiast kina i spaceru, jedzenie na wynos i ekran komputera. I tak, wciąż będzie romantycznie ❤ Nasze miasto zadba, by w trakcie walentynkowego weekendu nie zabrakło wam nie tylko dobrej muzyki i zmysłowych rytmów, ale również pysznych zestawów, tatuaży dla par oraz zmysłowej bielizny. Takie akcje tylko w Łodzi!

Romantyczny program

Magia rozpocznie się w piątek 12 lutego na wydarzeniu na Facebooku od wielkiego pokazu tańca. Przygotujcie wygodne buty i wyjściowe ciuchy, by od 19:00 bujać się w rytmie bluesa i zmysłowej bachaty, prowadzonych przez studia Swinging Promised Land oraz Dance Spot 66. Po rozgrzaniu zmysłów, przyjdzie pora na odrobinę szaleństwa – sobota będzie okazją, by w domowym zaciszu zrobić sobie klubowe walentynki! O super atmosferę tego imprezowego wieczoru zadba DJ KarpYou, a całość ruszy o 19:00. Weekend zakończymy dawką sentymentów, na ukojenie serc. W niedzielę o 19:00 posłuchajcie finałowego koncertu łódzkich artystów, którzy zaśpiewają największe miłosne przeboje Bryana Adamsa, Lady Gagi & Bradley’a Cooper’a, Beatlesów, George’a Michaela, czy Andrzeja Zauchy.

fot. Unsplash

Tatuaże, tańce i bielizna

Żeby dopełnić walentynkowej tradycji, ŁCW szykuje również sporo prezentów – i to takich naprawdę niestandardowych. W trakcie transmisji odbywać będą się konkursy, w których do wygrania jest aż kilkadziesiąt nagród! Sprawcie drugiej połówce niespodziankę podarowując jej 500 zł na luksusową bieliznę od Oh!Zuza, albo czekoladowe serce od Cocoart’s z biżuterią w środku, a potem wyraźcie swoją miłość robiąc tatuaże dla dwojga w studiu Od Świtu do Zmierzchu i ucząc się zmysłowego tańca. Wszystko fundują partnerzy wydarzenia – wystarczy pochwalić się całemu światu walentynkami w waszym wydaniu!

Serce Cocoart’s z biżuterią Kulki

Love packi i inne przysmaki

O świetną muzykę zadbają DJe, a o tańce – łódzkie studia. Nasza rola jest równie ważna! Łódzkie Centrum Wydarzeń powierzyło nam bardzo zadanie zebrania walentynkowych ofert od restauracji i lokali. Ma być smacznie, pięknie i zdecydowanie romantycznie. Już po pierwszych zgłoszeniach widzimy, że w trakcie wydarzenia spróbujecie nie tylko czekolady, truskawek, szampana i krewetek. Różowy hummus, banany w czekoladzie, sakiewki z musem krewetkowym, carpaccio z przegrzebków… To tylko kilka z pozycji w ofertach, które już wysłały do nas restauracje. Do tego dochodzą love boxy, czyli romantyczne zestawy prezentowe. Wszystkie z nich opublikowane zostaną w specjalnym zestawieniu, które już wkrótce znajdziecie na naszym profilu na FB. Chcecie, abyśmy uwzględniły w nim walentynkową ofertę lub box z waszego lokalu? Szczegóły prześlijcie nam na adres jemywlodzi@gmail.com!

fot. Unsplash

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...