fbpx

Pomysł na pandemiczną walentynkową randkę? Druga połówka i… internetowe łącze 😉 O całą resztę zadba Łódzkie Centrum Wydarzeń!

Zamiast kina i spaceru, jedzenie na wynos i ekran komputera. I tak, wciąż będzie romantycznie ❤ Nasze miasto zadba, by w trakcie walentynkowego weekendu nie zabrakło wam nie tylko dobrej muzyki i zmysłowych rytmów, ale również pysznych zestawów, tatuaży dla par oraz zmysłowej bielizny. Takie akcje tylko w Łodzi!

Romantyczny program

Magia rozpocznie się w piątek 12 lutego na wydarzeniu na Facebooku od wielkiego pokazu tańca. Przygotujcie wygodne buty i wyjściowe ciuchy, by od 19:00 bujać się w rytmie bluesa i zmysłowej bachaty, prowadzonych przez studia Swinging Promised Land oraz Dance Spot 66. Po rozgrzaniu zmysłów, przyjdzie pora na odrobinę szaleństwa – sobota będzie okazją, by w domowym zaciszu zrobić sobie klubowe walentynki! O super atmosferę tego imprezowego wieczoru zadba DJ KarpYou, a całość ruszy o 19:00. Weekend zakończymy dawką sentymentów, na ukojenie serc. W niedzielę o 19:00 posłuchajcie finałowego koncertu łódzkich artystów, którzy zaśpiewają największe miłosne przeboje Bryana Adamsa, Lady Gagi & Bradley’a Cooper’a, Beatlesów, George’a Michaela, czy Andrzeja Zauchy.

fot. Unsplash

Tatuaże, tańce i bielizna

Żeby dopełnić walentynkowej tradycji, ŁCW szykuje również sporo prezentów – i to takich naprawdę niestandardowych. W trakcie transmisji odbywać będą się konkursy, w których do wygrania jest aż kilkadziesiąt nagród! Sprawcie drugiej połówce niespodziankę podarowując jej 500 zł na luksusową bieliznę od Oh!Zuza, albo czekoladowe serce od Cocoart’s z biżuterią w środku, a potem wyraźcie swoją miłość robiąc tatuaże dla dwojga w studiu Od Świtu do Zmierzchu i ucząc się zmysłowego tańca. Wszystko fundują partnerzy wydarzenia – wystarczy pochwalić się całemu światu walentynkami w waszym wydaniu!

Serce Cocoart’s z biżuterią Kulki

Love packi i inne przysmaki

O świetną muzykę zadbają DJe, a o tańce – łódzkie studia. Nasza rola jest równie ważna! Łódzkie Centrum Wydarzeń powierzyło nam bardzo zadanie zebrania walentynkowych ofert od restauracji i lokali. Ma być smacznie, pięknie i zdecydowanie romantycznie. Już po pierwszych zgłoszeniach widzimy, że w trakcie wydarzenia spróbujecie nie tylko czekolady, truskawek, szampana i krewetek. Różowy hummus, banany w czekoladzie, sakiewki z musem krewetkowym, carpaccio z przegrzebków… To tylko kilka z pozycji w ofertach, które już wysłały do nas restauracje. Do tego dochodzą love boxy, czyli romantyczne zestawy prezentowe. Wszystkie z nich opublikowane zostaną w specjalnym zestawieniu, które już wkrótce znajdziecie na naszym profilu na FB. Chcecie, abyśmy uwzględniły w nim walentynkową ofertę lub box z waszego lokalu? Szczegóły prześlijcie nam na adres jemywlodzi@gmail.com!

fot. Unsplash

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...