Łódzki Festiwal Burgerów fot. pexels.com

Takiego festiwalu brakowało w naszym mieście. W maju zaprosimy łodzian na Łódzki Festiwal Burgerów, czyli wielkie święto jednego z najpopularniejszych dań w dziejach jedzenia! Dzisiaj zaś zapraszamy łódzkie restauracje do udziału w tym wydarzeniu.

Burger Szyby Lustra - Jemy w Łodzi Food Fest

W tym roku zaprosiłyśmy was już na dwa festiwale kulinarne poświęcone pizzy i czekoladzie. Zanim zrobimy sobie wakacyjną przerwę, przygotowałyśmy dla was jeszcze jedno pyszne wydarzenie. Wspólnie z portalem Glodny.pl oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń organizujemy Łódzki Festiwal Burgerów! Czy musimy mówić coś więcej? Może tylko tyle, że impreza potrwa od 24 do 31 maja, a w jej trakcie warto porzucić wszelkie diety i bez ograniczeń zajadać się najlepszymi burgerami w mieście. Łódzkie restauracje, bistra i bary przygotują swoje popisowe burgery, a wy będziecie mogli ruszyć w kulinarną wyprawę pełną chrupiących i puszystych bułek, kotletów mięsnych i warzywnych oraz klasycznych i egzotycznych dodatków.

Burger Gastromachina - Jemy w Łodzi Food Fest

Dzisiaj zaczynamy oficjalne przyjmowanie zgłoszeń od lokali chcących wziąć udział w festiwalu. Co zrobić żeby dołączyć do wydarzenia? Przede wszystkim przygotować propozycję festiwalowego burgera, który dostępny będzie dla gości przez cały czas trwania wydarzenia, czyli od 24 do 31 maja. Hasłem pierwszej edycji festiwalu są Burgery Świata – inspiracją niech będzie dla was bogactwo kuchni szybkiej i ulicznej z najróżniejszych zakątków świata, a jej interpretację pozostawiamy szefom kuchni.

Burger Sushi w Dłoń - Jemy w Łodzi Food Fest

Do 10 maja czekamy na zgłoszenie zawierające:

  • Nazwę burgera i jego opis
  • Zdjęcie (poziome)
  • Cenę burgera i jego gramaturę

Można je przesyłać na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Następnie, do 17 maja prześlemy do was informację, czy zakwalifikowaliście się do festiwalu (zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia). Wybrane burgery pojawią się w ofercie festiwalowych lokali w czwartek, 24 maja i będą dostępne dla gości do końca miesiąca. Do dzieła!

Szczegółowy regulamin festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...