Najlepszy łódzki blog kulinarnyUwaga, uwaga, gotujący blogerzy na start. Zapraszamy do konkursu – do zdobycia tytuł Najlepszego Łódzkiego Bloga Kulinarnego oraz super nagroda od firmy Morning.

Wiemy, że w naszym mieście nie brakuje kreatywnych i ciekawych blogów o gotowaniu, przyszedł więc czas, by zaprezentować je czytelnikom Jemy w Łodzi. Tym samym ogłaszamy drugą edycję konkursu na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny, którego głównym partnerem jest firma Morning. To marka dobrze znana szefom kuchni – na co dzień zaopatruje restauracje w sprzęt i akcesoria  niezbędne w nowoczesnej gastronomii (np. urządzenia do sous vide). Od niedawna dostępna jest jej nowa linia Morning Home, dzięki której można gotować w niskich temperaturach również w domu (sprzęt jest mniejszy i oczywiście znacznie tańszy), a także pobawić się w kuchnię molekularną. O wyjątkową nagrodę z tej serii powalczą właśnie nasi blogerzy – szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Najlepszy łódzki blog kulinarny

Pierwszy etap to zgłoszenie do konkursu – można nominować samego siebie lub bloga, który wam się podoba. Na kandydatury czekamy do niedzieli, w poniedziałek dowiecie się, kto zakwalifikował się do finałowej dziesiątki. Najpierw zaprezentujemy wszystkich blogerów, następnie ich losy oddamy w wasze ręce – zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu czytelników (głosy będzie można oddawać przez dwa tygodnie w sondzie umieszczonej na naszej stronie). Najlepszego blogera poznamy 19 grudnia i sprawimy mu niezły prezent na Wigilię.

Najlepszy łódzki blog kulinarny

Wspomniałyśmy, że po raz kolejny będziemy wybierać łódzkiego bloga kulinarnego. Przypominamy, że pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2013 roku. Wówczas głosami czytelników wygrała Magda z Dare to cook, zaś nagroda jury trafiła w ręce Agnieszki i Tomasza, autorów Na krachym spodzie. Po trzech latach z rozrzewnieniem patrzymy na listę kandydatów. Był tam między innymi blog Damiana Marchlewicza, późniejszego zwycięzcy programu Hell’s Kitchen czy Marty Edmunds (wówczas Gruszczyńskiej), uczestniczki programu Top Chef. Fajnie, że z większością nominowanych mamy kontakt do tej pory – nawet, jeśli porzucili tworzenie blogów, cały czas gotują lub odwiedzają łódzkie restauracje. Kto wie, może niedługo będziemy oglądać w telewizji kogoś w tegorocznych nominowanych? 

Zgłoszenia możecie wysyłać do niedzieli (4 grudnia 2016 r.) na adres kontakt@jemywlodzi.pl lub wpisywać w komentarzach na stronie lub Facebooku.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...