fbpx

Pit Stop Steak&Burger - nowa restauracja fot. Facebook Pit Stop

Miłośnicy mięs wszelakich i kuchni rodem z amerykańskich dinerów od kilku dni odwiedzać mogą nową restaurację – Pit Stop Steak&Burger.

Pit Stop Steak&Burger ruszył w minioną sobotę w wolnostojącym budynku przy ulicy Jana Pawła II 25/27. Inspiracją projektu były wyścigi Formuły 1, na co wskazuje nie tylko nazwa lokalu i niektórych dań w menu, ale również akcenty dekoracyjne we wnętrzu restauracji.

Pit Stop Steak&Burger - nowa restauracja fot. Facebook Pit Stop

Ofertę Pit Stop Steak&Burger promuje hasło „nowa formuła smaku”. W menu znajdziecie przede wszystkim dziesięć rodzajów burgerów, między innymi wołowe, drobiowe, rybne z łososiem i wegetariańskie. Wszystkie serwowane klasycznie z frytkami i sałatką coleslaw w cenach od 15 zł do 21 zł. Są też steki w pełnej gamie – od takich z kurczaka, karkówki i schabu aż po polędwicę wołową (54 zł) i t-bone (56 zł).

Pit Stop Steak&Burger - nowa restauracja fot. Facebook Pit Stop

Pit Stop oferuje też wybór klasycznych, amerykańskich pancakes z dodatkami takimi jak owocowe musem czy pianki marshmallows w cenach od 7 zł do 13 zł. Są też oczywiście sałatki i dodatki, jak krążki cebulowe czy gotowana kukurydza. Na słodko będzie można wypić shake’a i zjeść jedno z pięciu ciast – od marchewkowego do bardzo czekoladowego brownie.

Pit Stop Steak&Burger - nowa restauracja fot. Facebook Pit Stop

W restauracji zjecie też śniadania i tu duży bonus, bo lokal czynny jest od 7.00 rano. Dlatego, jeśli jeździcie tą drogą do pracy, to możecie od samego rana wpaść do Pit Stop na jajecznicę, omlet albo jogurt z musli.

Pit Stop Steak&Burger
ul. Jana Pawła II 25/27
www.pitstopburger.pl

Podobne posty

Zimowy grill, sycące gulasze, grzane wina i bombardino – od piątku do niedzieli wraz z lokalami przy ...
Bardzo kibicujemy miejscom, które wnoszą do łódzkiego gastro zupełnie nową jakość. Taka jest właśnie ...
W niedawno otwartym bistro liczy się prostota i lokalne, sprawdzone składniki. Co ważne, fajne ...