fbpx

Chleb

Dla nas weekend to oczywiście Restaurant Day, ale to nie jedyne wydarzenie planowane na najbliższe dni. Sprawdźcie, co jeszcze będzie się działo w Łodzi.

Sobota rano to już tradycyjne Eko Targ. Wydarzenie popołudniowe, choć organizowane przez kawiarnie, niewiele jednak będą miały wspólnego z kulinariami. O 17.00  szafa gra, czyli kolejna wymiana ubrań w Kogle Mogle, a to wszystko w towarzystwie latte za jedyne 5 zł. Między 12.00 a 18.00 Niebostan zaprasza zaś na walentynkowy kiermasz rękodzieła, sztuki i akcji społecznych połączony ze zbiórką karmy dla zwierząt. Można przynieść jedzenie w postaci suchej lub puszkowanej, drobne przysmaki lub po prostu wpłacić pieniądze na Schronisko w Korabiewicach.

W niedzielę obowiązkowo odwiedzacie jednodniowe restauracje, możecie też wpaść na kulinarne podróże do Szafy oraz odwiedzić Owocnych, gdzie rządzić będzie Spiżarnia Sikorek.  Będzie o domowych chlebie w teorii i praktyce (weźcie słoiczki na zakwas) oraz o pastach do niego. Pasty z warzyw, owoców, bakalii, pestek i nasion zarówno w formie przepisów, jak i degustacji wyrobów Sikorek. Spotkanie zaczyna się o 15.00, koszt uczestnictwa wynosi 30 zł.

Już wkrótce:

18 lutego (wtorek), godz. 19.00 – hiszpańskie konwersacje w Daleko Blisko
19 lutego (środa), godz. 18.00 – wykład  Olgi Tuszyńskiej-Szczepaniak „Nimfomanka, hetera, prostytutka – Lilith, pierwsza żona Adama” w Mili Ludzie

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...