Ramen Festival 2019 – zapraszamy do udziału

W drugiej połowie listopada ruszy czwarta edycja Ramen Festivalu – wydarzenia, na które czeka wielu fanów tego japońskiego przysmaku. My zaś czekamy na zgłoszenia restauracji chcących wziąć udział w festiwalu.

Ramenowe szaleństwo trwa w najlepsze, a popularność tego dania zdaje się ciągle rosnąć. Pokochali je także łodzianie, co widzimy po zainteresowaniu Ramen Festivalem – imprezą w całości poświęconą tej japońskiej potrawie. W tym roku zaprosimy was na czwartą już edycję tego wydarzenia, która potrwa od 15 do 24 listopada. Będziecie mieli aż 10 dni na spróbowanie wszystkich festiwalowych ramenów i przekonanie się, czemu świat oszalał na ich punkcie.

Ramen Festival 2019 – ramen House of Sushi

Dzisiaj rozpoczynamy oficjalnie przyjmowanie zgłoszeń restauracji do Ramen Festivalu 2019. Każdy zainteresowany lokal musi przygotować specjalny, festiwalowy ramen, który będzie dostępny dla gości przez cały czas trwania festiwalu. Pamiętajcie, że ramen to przede wszystkim odpowiedni makaron – reszta to kwestia kreatywności szefa kuchni. Odmian ramenu w samej Japonii są dziesiątki, jeśli nie setki, a w różnych zakątkach świata potrawa przyrządzana jest na jeszcze więcej sposobów. Dlatego liczymy na oryginalne i pyszne propozycje.

Kiedy już stworzycie autorski, festiwalowy ramen wystarczy go do nas zgłosić. Jak to zrobić? Najlepiej wysyłając maila na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Wiadomość powinna zawierać nazwę, krótki opis, cenę i zdjęcie (w poziomie) ramenu. To wszystko trzeba zrobić do końca października. Szczegółowy regulamin znaleźć można TUTAJ. Do dzieła!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...