Rossmann Run

W maju w Łodzi idbędzie się 16. edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Podobnie jak w minionym roku, organizatorzy imprezy zachęcają łódzkie restauracje do przygotowania specjalnych ofert i zniżek dla uczestników wydarzenia.

26 maja ulica Piotrkowska zamieni się w sportową arenę. Blisko 6 tysięcy biegaczy przbędzie do naszego miasta z okazji kolejnej edycji Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Niejednemu biegaczowi towarzyszyć będzie rodzina, przyjaciele oraz, łącznie więc impreza może zgromadzić nawet 11 tysięcy osób. Po takim wysiłku i sportowych emocjach trzeba dobrze zjeść, dlatego też organizatorzy imprezy zapraszają do współpracy łódzkich restauratorów. A jeśli o jedzeniu mowa, my oczywiście wspieramy akcję.

Reklama

Doradztwo gastronomiczne - IDB Consulting

Część gości wydarzenia, zwłaszcza przyjezdnych z innych miast zostanie zapewne w Łodzi na dłużej. Z tego powodu organizatorzy Rossmann Run stworzyli dla nich informator na temat hoteli, a kolejny powstanie o gastronomii. Na oficjalnej stronie wydarzenia (www.biegpiotrkowska.pl) powstanie specjalna zakładka GASTRONOMIA, w której zostaną zaprezentowane wszystkie lokale oferujące specjalne rabaty dla biegaczy. Mowa głównie o restauracjach, ale także o barach czy klubach, bo przecież nie samym bieganiem człowiek żyje. Najciekawsze oferty będą prezentowane na facebookowym profilu Biegu, a także na Jemy w Łodzi.

Dlatego zachęcamy łódzkie restauracje, bistra, kawiarnie i puby do włączenia się do akcji. Jak się zgłosić? Wystarczy przygotować specjalną ofertę (rabat lub promocję) dla uczestników Biegu. Propozycję wraz z nazwą lokalu i adresem należy przesłać maila na adres: stowarzyszenieasiz@gmail.com lub zgłosić telefonicznie pod numerem 509 719 001. Bieg ulicą Piotrkowską Rossmann Run, to nie tylko wydarzenie sportowe, ale też okazja do spotkania VIP-ów.  Gośćmi imprezy są znani sportowcy, muzycy czy aktorzy. Organizatorzy poszukują w związku z tym również restauracji, która w ramach rozliczenia barterowego, obsłużyłaby namiot VIP na Starym Rynku.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...