Starbucks w Manufakturze otwarty! fot. materiały prasowe

W miniony piątek w Manufakturze otwarta została kawiarnia znanej, międzynarodowej marki Starbucks. To największa kawiarnia sieci w Polsce.

Łodzianie długo czekali na pierwszą kawiarnię Starbucks w naszym mieście – kampania na Facebooku liczyła sobie kilka tysięcy fanów, kiedy ku ich radości ruszył lokal w Sukcesji. Sieć doceniła zainteresowanie, jakim cieszy się w naszym mieście i w miniony piątek, w Międzynarodowym Dniu Kawy, uruchomiła drugi lokal. Tym razem w Manufakturze.

Starbucks w Manufakturze otwarty! fot. materiały prasowe

Kawiarnia zajęła lokal w centralnej części rynku, w którym wcześniej mieściło się French Potato. Dwa poziomy to łącznie blisko 370 metrów kwadratowych i prawie 100 miejsc siedzących, co sprawia, że jest to największy lokal sieci w naszym kraju. Samej marki Starbucks nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na całym świecie liczy sobie ona ponad 25 tysięcy kawiarni, a popularnością dorównuje najbardziej znanym sieciówkom, jak McDonald’s czy Pizza Hut.

Podobnie jak w innych lokalach wypijecie tu dziesiątki kaw i napojów kawowych przygotowanych ze 100% ziaren Arabica. Niektóre z dostępnych kaw stały się już kultowe na świecie, jak chociażby słynna Pumpkin Spice Latte, czyli dyniowa kawa, która w ofercie pojawia się jesienią. Możecie wybierać wśród smaków i dodatków, ale możecie tu też kupić kawy do parzenia w domu oraz różne dodatki, akcesoria czy kubki. Głodni znajdą też coś na ząb – kanapki na ciepło i zimno, sałatki i oczywiście ciasta i ciasteczka.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...