Sushi Kushi teraz także w stacjonarnym lokalu

Po blisko dwóch latach działalności Sushi Kushi zmieniło zasady gry i oprócz dostaw sushi do klienta postawiło także na klasyczne lokale.

Od początku działalności Sushi Kushi stawiało na sprzedaż sushi wyłącznie poprzez dostawy do klienta. W tym celu stworzono system zamówień online umożliwiające łatwe składanie zamówień i sieć dostawców, którzy mogliby je sprawnie realizować. Szybko okazało się, że niedrogie zestawy lunchowe japońskich przysmaków cieszą się sporą popularnością wśród łodzian i po niespełna roku na terenie miasta działały już cztery lokale tej marki. Teraz przyszła pora na kolejną zmianę.

Sushi Kushi - lokal przy Piotrkowskiej

Zmiana jest dosyć radykalna, bo stawiająca na dostawy do klienta marka postanowiła otworzyć swoje lokale dla gości. Sushi bary Sushi Kushi odwiedzać można od kilku miesięcy na Bałutach, Retkini i Górnej, a najnowszy powstał właśnie przy Piotrkowskiej 113/115 w miejscu nieistniejącej od kilku lat pierwszej pizzerii Da Grasso.

Sushi Kushi - lokal przy Piotrkowskiej

Niewielki lokal urządzony jest bardzo stylowo. Ciężkie, drewniane stoły, kamień na ścianach, marmurowe i drewniane elementy dekoracyjne oraz inspirowane kulturą Japonii obrazy tworzą niezobowiązującą atmosferę w eleganckim wnętrzu. Zmianie nie uległo menu. Nadal znajdziecie w nim sushi maki i nigiri w przystępnych cenach oraz niedrogie zestawy lunchowe. Nowością są zestawy obiadowe w cenie 49 zł.

Sushi Kushi - lokal przy Piotrkowskiej

W lokalu przy Piotrkowskiej Sushi Kushi organizuje także imprezy zamknięte, niewielkie przyjęcia oraz pokazy, warsztaty i szkolenia dla firm i klientów indywidualnych. Sushi bar czynny jest w godzinach 11.00 – 22.00 w tygodniu oraz do północy w piątki i soboty.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...