Dokąd po pierogi i karpia, a dokąd po wegańskie „śledzie” i puszystego makowca? Poszukiwania możecie uznać za zakończone! Mamy dla was zestawienie świątecznych ofert z łódzkich lokali w trzech kategoriach: klasyki, słodkości i wege.

Z czym kojarzą wam się święta? Jeśli wśród wymienionych rzeczy znalazły się takie określenia, jak: „mnóstwo roboty”, „brak odpoczynku” oraz „niekończące się stanie przy garach”, mamy dla was dobrą wskazówkę. Zamiast skazywać się na dni przygotowań, które w końcu nie dla wszystkich są spełnieniem marzeń (a jeśli dla was są, to szczerze zazdrościmy!), spróbujcie odciążyć się w tym roku zamawiając kilka potraw do domu. Po takim roku wszyscy zasłużyliśmy na dodatkową porcję przedświątecznego relaksu 😉 Łódzkie lokale z chęcią wam pomogą!

Wybór jest naprawdę duży – zebrałyśmy kilkadziesiąt ofert z całego miasta i podzieliłyśmy je na trzy kategorie: klasyki, wege oraz słodkości. Dzięki temu bez problemu odnajdziecie miejsca specjalizujące się w pieczonych mięsach, wegańskich selerybach i rumianych wypiekach. Znajdziecie tam również mniej tradycyjne propozycje, takie jak wigilijne sushi, czy libańska uczta. Jeśli w ofercie nie podano sposobu zamawiania, koniecznie skontaktujcie się z lokalem telefonicznie – wszystko wam opowiedzą, a do tego pomogą wybrać najlepsze smaki.

Klasyki

Wege

Słodkości

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...