fbpx

Fot. Dominika Bieniek-Gierszewska

W najbliższy piątek Fundacja Via Art i restauracja Drukarnia Skład Chleba i Wina zapraszają na warsztaty fotografii kulinarnej „Jak robić smaczne zdjęcia”.

Fotografia Kulinarna zdobywa coraz szerszą rzeszę fanów. Restauratorzy wiedzą, iż dobrze wykonane zdjęcia zachęcają do spróbowania dań na żywo, kulinarni blogerzy chwalą się swoimi dokonaniami w internecie, a i amatorzy chętnie wrzucają fotki przysmaków na Facebooka, zarówno tych przygotowanych samodzielnie, jak i jedzonych na mieście.

Fot. Dominika Bieniek-Gierszewska

Ci, którzy chcieliby podszkolić swój warsztat i jeszcze lepiej fotografować jedzenie, powinni zainteresować się piątkowymi warsztatami. Będzie o oświetleniu, ciekawej aranżacji i tajnikach atrakcyjnego uwieczniania kulinarnych dokonań. Spotkanie poprowadzi absolwentka ASP i pasjonatka fotografii Dominika Bieniek-Gierszewska.

Warsztaty trwać będą od 10.00 do 13.00, udział w nich kosztuje 120 zł (liczba miejsc ograniczona). Organizatorzy zapewniają, iż uczestnicy nie muszą posiadać ani profesjonalnego sprzętu, ani pogłębionej wiedzy na temat fotografii.

Warsztaty kulinarne

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...