Warsztaty fotografii kulinarnej

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić was na warsztaty organizowane przez Jemy w Łodzi. Tym razem fotografii kulinarnej będziemy się uczyć pod okiem Magdy z bloga Dare to Cook.

W ubiegłym roku Dare to Cook zwyciężył w naszym plebiscycie na kulinarnego bloga roku. Jego autorka Magda Klimczak nie tylko dobrze gotuje, ale również robi świetne zdjęcia – możemy zdradzić, że wkrótce jej przepisy i fotografie potraw będziecie mogli zobaczyć w znanych branżowych wydawnictwach. Udało nam się namówić ją na współpracę – 22 listopada zdradzi wam sekrety swojego warsztatu i wprowadzi w magiczny świat fotografii kulinarnej. Zajrzyjcie na stronę www.daretocook.pl lub na konto Magdy w serwisie Pinterest i przekonajcie się, że naprawdę warto!

Warsztaty fotografii kulinarnej z Dare to Cook

Chcecie pięknie fotografować jedzenie, prowadzicie kulinarnego bloga, konto na Instagramie lub fanpage restauracji na Facebooku? Zgłaszajcie się na nasze warsztaty fotografii kulinarnej – liczba miejsc jest ograniczona. Po raz kolejny udowodnimy, że nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu, by wasze zdjęcia wyglądały apetycznie. Będzie trochę teorii o operowaniu światłem, kompozycji i stylizacji oraz oczywiście część praktyczna, podczas której sprawdzicie zdobyte umiejętności. Weźcie również telefony – pokażemy, że nimi także można zrobić fajne zdjęcia jedzenia.

Warsztaty fotografii kulinarnej z Dare to Cook

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Partnerem warsztatów jest Sushi Kushi, które przygotuje piękny zestaw japońskich przysmaków na sobotnie spotkanie. Nikogo nie trzeba przekonywać, że sushi świetnie się fotografuje. A co ważne, po zdjęciach zapraszamyu na jego degustację.

Teraz kilka szczegółów na temat warsztatów. Odbędą się one w sobotę, 22 listopada w zaprzyjaźnionym z Jemy w Łodzi Klubie Wino w jego nowej lokalizacji przy Piotrkowskiej 217. Spotkanie potrwa od godz. 10.00 do 15.00, a udział w nim kosztuje 99 zł. Jeżeli chcecie wziąć udział w warsztatach przesyłajcie zgłoszenia na adres biuro@idbconsulting.pl podając swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. W odpowiedzi prześlemy bliższe informacje.

Warsztaty fotografii kulinarnej z Dare to Cook

Skrócony program warsztatów:

1. Ustawienie i tryby działania aparatu: ekspozycja, balans bieli, przesłona

2. Fotografia przy świetle naturalnym

3. Kompozycja zdjęcia

4. Stylizacja i aranżacja planu zdjęciowego

5. Postprodukcja

6. Najczęściej popełniane błędy

7. Część praktyczna

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...