fbpx

Warsztaty kulinarne Ganesh

W najbliższą sobotę Ganesh zaprasza na niezwykłe warsztaty. My też tam będziemy.

Co powiecie na kulinarną podróż do Indii? My już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że naszym przewodnikiem w świecie bogactwa smaków będzie sam Tapinder Sharma, właściciel sieci Ganesh. Będzie orientalnie, ekscytująco i na pewno przepysznie.

Spotkanie będzie łączyło opowieści o indyjskiej kuchni z zajęciami praktycznymi. Pod okiem fachowców będziemy własnoręcznie przygotowywać samosy, lepić placki naan, poznawać przyprawy i oczywiście gotować. Co ważne, na zakończenie warsztatów każdy uczestnik dostanie przepisy na dania poznane na warsztatach oraz zestaw przypraw potrzebnych do ich samodzielnego przyrządzenia.

Warsztaty kulinarne Ganesh

W sobotę atrakcją numer jeden będzie bez wątpienia wątek kulinarny, ale organizatorzy przygotowali jeszcze małą niespodziankę, czyli malowanie tatuaży z henny. Radzimy się pospieszyć z planowaniem sobotniego popołudnia, bo wolnych  miejsc nie zostało za wiele. Wstępnie je można zarezerwować telefonicznie lub mailowo, ale o ostatecznym uczestnictwie decyduje wykupienie wejściówki (można to zrobić w obydwu łódzkich lokalach do 6 marca).

Termin: sobota 8 marca godz. 12.00 (około 2 godzin)
Adres: Restauracja Ganesh, ul. Piotrkowska 69
Koszt: 99 zł
Rezerwacje: lodz@ganesh.pl lub tel. 42 632 23 20

Warsztaty kulinarne Ganesh

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...