fbpx

Warsztaty kulinarne Ganesh

W najbliższą sobotę Ganesh zaprasza na niezwykłe warsztaty. My też tam będziemy.

Co powiecie na kulinarną podróż do Indii? My już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że naszym przewodnikiem w świecie bogactwa smaków będzie sam Tapinder Sharma, właściciel sieci Ganesh. Będzie orientalnie, ekscytująco i na pewno przepysznie.

Spotkanie będzie łączyło opowieści o indyjskiej kuchni z zajęciami praktycznymi. Pod okiem fachowców będziemy własnoręcznie przygotowywać samosy, lepić placki naan, poznawać przyprawy i oczywiście gotować. Co ważne, na zakończenie warsztatów każdy uczestnik dostanie przepisy na dania poznane na warsztatach oraz zestaw przypraw potrzebnych do ich samodzielnego przyrządzenia.

Warsztaty kulinarne Ganesh

W sobotę atrakcją numer jeden będzie bez wątpienia wątek kulinarny, ale organizatorzy przygotowali jeszcze małą niespodziankę, czyli malowanie tatuaży z henny. Radzimy się pospieszyć z planowaniem sobotniego popołudnia, bo wolnych  miejsc nie zostało za wiele. Wstępnie je można zarezerwować telefonicznie lub mailowo, ale o ostatecznym uczestnictwie decyduje wykupienie wejściówki (można to zrobić w obydwu łódzkich lokalach do 6 marca).

Termin: sobota 8 marca godz. 12.00 (około 2 godzin)
Adres: Restauracja Ganesh, ul. Piotrkowska 69
Koszt: 99 zł
Rezerwacje: lodz@ganesh.pl lub tel. 42 632 23 20

Warsztaty kulinarne Ganesh

Podobne posty

Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...
Przy Kominie to wyjątkowe miejsce na łódzkiej mapie kulinarnej. Nowo otwarta restauracja w Monopolis ...