Granda

Z początkiem września miasto budzi się do życia – widać to również w kawiarniach i restauracjach. Na start otwarcie wegańskiej kuchni w Grandzie, ale  to nie koniec atrakcji ostatniego weekendu wakacji.

Czekaliśmy, pisaliśmy i w końcu jest – wegańska kuchnia w Grandzie (ul. Rewolucji 48). Uroczysta inauguracja już jutro o godz. 18.00. Najpierw bezmięsna uczta dla ciała, potem koncert i zaleganie na leżakach. Organizatorzy nie chcą zdradzić, co dokładnie zaserwują, ale ma być pysznie i zdrowo.

Eko Targ

Dziś już trudno wyobrazić sobie sobotnią OFF Piotrkowską bez Eko Targu. Nie sposób wymienić wszystkich wystawców: pieczywo na zakwasie, niepasteryzowane mleko, kozie sery, domowe pierogi i wiele, wiele innych. Spółdzielnia przygotowuje dyniowy krem z wanilią i placki z cukinii, Zbożowa – pasty kanapkowe, obiady i oczywiście coś słodkiego. Start o 9.00.

Jeśli dosyć macie zamieszania w offie, może wpadniecie do Buddha Pub&Restauracja Gronowalski? Tam w sobotę od godz. 14.00 zaczyna się Pizza Fest. Będzie okazja spróbować wszystkich pizz z menu w promocyjnej cenie, a także załapać się na degustację wina organizowaną przez firmę Vinorama.

Buddha Pub & Restauracja Gronowalski

Najedzeni do syta możecie nabrać ochoty na mocniejszy finał wieczoru. Przed cały weekend dziewczyny z Affogato przygotowywać będą drinki na bazie Johnnie Walker  Gold Label, zaś Browar de Brasil od dziś serwuje niepasteryzowane, naturalnie gazowane Tyskie z tanka. Do zobaczenia w mieście!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...