fbpx

Granda

Z początkiem września miasto budzi się do życia – widać to również w kawiarniach i restauracjach. Na start otwarcie wegańskiej kuchni w Grandzie, ale  to nie koniec atrakcji ostatniego weekendu wakacji.

Czekaliśmy, pisaliśmy i w końcu jest – wegańska kuchnia w Grandzie (ul. Rewolucji 48). Uroczysta inauguracja już jutro o godz. 18.00. Najpierw bezmięsna uczta dla ciała, potem koncert i zaleganie na leżakach. Organizatorzy nie chcą zdradzić, co dokładnie zaserwują, ale ma być pysznie i zdrowo.

Eko Targ

Dziś już trudno wyobrazić sobie sobotnią OFF Piotrkowską bez Eko Targu. Nie sposób wymienić wszystkich wystawców: pieczywo na zakwasie, niepasteryzowane mleko, kozie sery, domowe pierogi i wiele, wiele innych. Spółdzielnia przygotowuje dyniowy krem z wanilią i placki z cukinii, Zbożowa – pasty kanapkowe, obiady i oczywiście coś słodkiego. Start o 9.00.

Jeśli dosyć macie zamieszania w offie, może wpadniecie do Buddha Pub&Restauracja Gronowalski? Tam w sobotę od godz. 14.00 zaczyna się Pizza Fest. Będzie okazja spróbować wszystkich pizz z menu w promocyjnej cenie, a także załapać się na degustację wina organizowaną przez firmę Vinorama.

Buddha Pub & Restauracja Gronowalski

Najedzeni do syta możecie nabrać ochoty na mocniejszy finał wieczoru. Przed cały weekend dziewczyny z Affogato przygotowywać będą drinki na bazie Johnnie Walker  Gold Label, zaś Browar de Brasil od dziś serwuje niepasteryzowane, naturalnie gazowane Tyskie z tanka. Do zobaczenia w mieście!

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...