Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Za równy miesiąc obchodzić będziemy Światowy Dzień Pizzy. Z tej okazji po raz kolejny zapraszamy do udziału w Wielkim Święcie Pizzy – największym łódzkim festiwalu poświęconym włoskiemu przysmakowi. Oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń!

Ośmielimy się stwierdzić, że Łódź jest krajową stolicą pizzy. To w naszym mieście jeszcze w latach 90. rozpoczął się pizzeriowy boom, a zamiłowanie łodzian do okrągłych placków wcale od tamtej pory nie zmalało. Pizze stają się za to coraz lepsze, ciekawsze i coraz bliższe włoskiemu oryginałowi. Szanujemy tę piękną, lokalną tradycję, dlatego wspólnie z serwisem PizzaPortal i Łódzkim Centrum Wydarzeń po raz kolejny zapraszamy pizzerie i restauracje do udziału w Wielkim Święcie Pizzy. Festiwal potrwa od 9 do 18 lutego. Przez 10 dni łodzianie będą mogli próbować konkursowych placków i wybierać najlepszą pizzę w naszym mieście. W zeszłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział 20 lokali, a impreza cieszyła się ogromną popularnością wśród gości. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

W tym roku goście wydarzenia będą mogli próbować festiwalowych pizz zarówno w lokalach biorących udział w święcie, jak i zamawiając wybrane propozycje do domu za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. Warto skorzystać z obu opcji, bo w każdej z nich zaproponujemy wam inne przysmaki. Szykujemy też warsztaty pizzy dla amatorów i zawodowców oraz konkursy i dodatkowe atrakcje. Sami widzicie, że będzie się działo i czeka nas wszystkich dużo jedzenia!

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Dlatego do udziału w tegorocznej edycji Wielkiego Święta Pizzy zapraszamy zarówno restauracje i lokale stacjonarne, jak i te oferujące dostawy online za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. Zasady są proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie z propozycją festiwalowej pizzy i informacją o tym, w którym konkursie bierze udział (na miejscu albo w dostawie). Zaskoczcie swoich gości oryginalną i ciekawą kompozycją, niech spróbują pizzy, jakiej dotąd u was nie jedli. Można też zgłosić dwie pizze – po jednej do każdego konkursu, jednak muszą one być różne.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Konkursowe propozycje muszą być dostępne dla gości przez cały czas trwania święta, czyli od 9 do 18 lutego. W zgłoszeniu podajcie skład i cenę oraz dołączcie zdjęcie. Zachęcamy was też do przygotowania specjalnych atrakcji na czas Święta Pizzy, a w szczególności na 9 lutego, kiedy przypada Światowy Dzień Pizzy. Mogą to być warsztaty dla dzieci, specjalne rabaty lub wydarzenia, jak koncerty czy wykłady. Regulamin udziału w festiwalu dostępny jest TUTAJ. Na wasze maile czekamy do 21 stycznia pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl. Po tym terminie przedstawimy wszystkie festiwalowe lokale i ich pyszne propozycje. Do dzieła!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...