Fot: Quale Restaurant

Mamy dla Was wyjątkową atrakcję – w naszym konkursie możecie wygrać vouchery o wartości 120 zł i 70 zł do restauracji Quale.

Jeżeli w nowym roku postanowiliście częściej odwiedzać ciekawe miejsca i cieszyć się dobrą kuchnią, dajemy wam ku temu wyjątkową możliwość. Mamy dla was zaproszenia do otwartej pod koniec grudnia restauracji Quale – jednej z nielicznych w Łodzi, w której na tym samym, najwyższym poziomie zadbano o kuchnię, koncepcję i aranżację. Znajdziecie tu inspirowane latami dwudziestymi, piękne wnętrze, ale przede wszystkim niezwykłe menu.Za stronę kulinarną Quale odpowiada Szymon Stach. Choć kocha on kuchnię francuską, równie chętnie sięga po tradycyjnie polskie smaki, które prezentuje w oryginalnej i niebanalnej odsłonie. 

Fot: Quale Restaurant

Krem z pieczonego selera z jarmużem i oliwą rydzową, jajko molle z ozorem wołowym oraz dorsz ze spaghetti i duxelles – nie, moi drodzy, to nie pozycja z karty, a jedynie przykładowy lunch z Quale (między 12.00 a 16.00 dwudaniowy obiad kosztuje 30 zł). Oczywiście zwycięzca konkursu będzie mógł pozwolić sobie na więcej, a do wyboru będzie miał potrawy z podstawowego menu, na przykład tatar z jelenia z jałowcowym majonezem, grzybowy bulion z grasicą czy polędwicę z dorsza z pigwą w occie.

Fot: Quale Restaurant

Vouchery o wartości 120 zł i 70 zł będziecie mogli zrealizować w restauracji, a również w whisky barze. To kolejna atrakcja restauracji Quale – szlachetnemu trunkowi poświęcono całą oddzielną salę. Zapełniły ją regały pełne wysokogatunkowej whisky z całego świata (obecnie do wyboru jest około 200 rodzajów, a docelowo może być nawet trzy razy więcej). Kieliszek najtańszego trunku kosztuje 15 zł, ale ceny tych ekskluzywnych sięgają kwoty nawet 250 zł. Fani whisky powinni być usatysfakcjonowani, na półkach Quale znajdą pozycje, których nie ma już w sprzedaży, jak na przykład trzydziestoletnią whisky marki Glenfiddich, Glenmorangie Companta a także wiele pozycji unikatowych lub trudno dostępnych.

Fot: Quale Restaurant

Więcej o restauracji Quale możecie przeczytać na naszej stronie, a teraz czas na konkurs.
Oto nasze zadanie:

Opisz najbardziej niezwykłą lub niezapomnianą kolację swojego życia

Na wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 14 stycznia (jak zwykle czas mija o północy) pod adresem mailowym kontakt@jemywlodzi.pl. Poza odpowiedzią, prosimy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Najciekawsza historia otrzyma voucher o wartości 120 zł, kolejna o wartości 70 zł. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...