fbpx

Zakrętka - domowe przetwory z innej beczki

Jeśli, tak jak ja, nie macie ręki do przetworów, a niekoniecznie chcecie faszerować się sklepowymi dżemami prosto z fabrycznej taśmy produkcyjnej, to z pewnością zainteresuje was oferta Zakrętki.

Zakrętka - domowe przetwory z innej beczki, fot. facebook.com/zakretka

Zakrętka to nowa, urocza (tylko spójrzcie na te zdjęcia) inicjatywa kulinarna zrodzona z potrzeby serca i przy wsparciu przyjaciół. Za jej powstanie odpowiada Marta, która od kilku lat z pasją robi przetwory dla siebie i licznych znajomych. To właśnie ich pozytywne opinie i rosnące zapotrzebowanie skłoniły Martę do rozwinięcia działalności i zaoferowania swoich produktów szerszemu gronu odbiorców.

Zakrętka - przetwory z innej beczki, fot. facebook.com/zakretka

Od kilku dni każdy może zamówić dla siebie słoiczek przysmaków od Zakrętki. W ofercie w tej chwili dostępne są między innymi: dżem dyniowy, konfitura gruszkowa z kardamonem, słodki sos chilli i papryczki czereśniowe faszerowane fetą z oliwkami. To zmieniać będzie się jednak wraz ze zmieniającymi się porami roku, bo Marta do produkcji swoich przetworów wykorzystuje warzywa i owoce sezonowe. Wszystkie pochodzą od zaprzyjaźnionych rolników z województwa łódzkiego, z lokalnych upraw i niewielkich ogródków.

Zakrętka - domowe przetwory z innej beczki, fot. facebook.com/zakretka

Ceny przetworów wahają się od 6 zł do 13 zł za słoik. Zamawiać można je drogą mailową pod adresem martazakretka@gmail.com lub za pośrednictwem strony Zakrętki na Facebooku. Zgodnie z ideami ruchu ekologicznego, Marta oddaje 50 gr. za każdy zwrócony słoik.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...