Pandemia koronawirusa mocno uderzyła w lokalną branżę gastronomiczną. Chcąc wspierać restauracje w czasie kryzysu ogłaszamy pierwszy łódzki internetowy festiwal burgerów! Właśnie ruszyły zapisy dla lokali na trwający od 20 do 26 kwietnia Jemy w Domu Burger Fest.

Jemy w Domu Burger Fest

Gastronomia potrzebuje nas jak nigdy wcześniej. Z myślą o lokalnych restauratorach oraz smakoszach, powstał pierwszy łódzki internetowy festiwal burgerów! Jemy w Domu Burger Fest, organizowany we współpracy z serwisem Głodny.pl oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń to odpowiedź na akcje #zostańwdomu oraz #wspierajgastro, a także pomysł na zachęcenie łodzian do zamawiania dań na wynos.

Impreza będzie trwać od 20 do 26 kwietnia, a uwaga festiwalowiczów skupiona będzie na burgerze – zarówno w klasycznym, jak i alternatywnym wydaniu. Puszysta bułka, soczysty kotlet, warzywa, dodatki i obowiązkowe sosy… amerykański klasyk to danie pozornie proste, a jednak potrafi mieć wiele oblicz. Mięsne, rybne, wegańskie, ale także śniadaniowe, deserowe oraz w wersji fit: stawiamy na burgerową różnorodność. Kto powiedział, że zawsze musi być na słono, a do jego stworzenia potrzebna jest  bułka? 

Jedyna zasada, to stały koszt dania, czyli 25 zł + koszt dostawy według cennika restauracji. Do festiwalu dołączyć mogą zarówno klasyczne burgerownie, jak i lokale serwujące inny rodzaj dań. Udział w imprezie jest bezpłatny dla wszystkich lokali, a partnerstwo z portalem Głodny.pl umożliwia bezkontaktowe dostawy z płatnością online.

W ramach festiwalu szykujemy także wydarzenia towarzyszące, dlatego koniecznie obserwujcie nasz profil na Facebooku! Tam publikować będziemy najświeższe wiadomości.

Zapisy właśnie ruszyły! W mailu muszą znaleźć się następujące informacje:

  • Nazwa burgera i jego opis
  • Zdjęcie (poziome)
  • Informacja na temat sposobu zamawiania

Zgłoszenia na adres jemywlodzi@gmail.com można przesyłać do 15.04. Tym razem festiwalowe propozycje będziemy publikować na bieżąco na wydarzeniu – dlatego im szybciej otrzymamy szczegóły, tym lepiej 🙂 Czekamy na wasze pomysły!

Regulamin festiwalu dostępny jest tutaj:

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...